• نصب انواع سیستم عامل
  • انجام تنظیمات ضروری سرور
  • ارائه مشاوره دقیق و تخصصی
  • نصب تمامی نرم افزارهای درخواستی
  • تنظیم تهیه نسخه پشتیبان خودکار
  • امکان برنامه ریزی زمان نصب
  • تضمین عودت وجه در صورت عدم رفع مشکلات

اگر به صورت مستقیم از دیتاسنتر یا شرکت‌های دیگر، سرورهای اختصاصی یا مجازی تهیه کرده‌اید، می‌توانید تمامی مراحل نصب و راه‌اندازی سرور را به متخصصان بسپارید.

متخصصان زاگریو پیش از هر کاری برای نصب سرور شما برنامه‌ای دقیق تهیه می‌کنند، سپس سرورها و سرویس‌ها را بر اساس همان برنامه‌ی زمان‌بندی شده نصب می‌کنند. متخصصین زاگریو با مدارک بین‌المللی این توانایی را دارند هر سیستم‌عاملی که نیاز داشته باشید را روی سرور شما نصب و راه‌اندازی کنند.

در دنیای سرورها حملات امنیتی بسیار زیاد است و تقریبا از لحظه‌ای که یک سرور آنلاین می‌شود حملات به آن آغاز می‌شود. به همین دلیل مهم است که پیکربندی امنیتی سرور با دقت انجام شود تا از مشکلات بعدی جلوگیری شود. متخصصان زاگریو پس از راه‌اندازی سرور، بهینه‌سازی‌های امنیتی را روی سرور شما انجام می‌دهد.

زاگریو برای جلوگیری از مشکلاتی احتمالی، سرور را بلافاصله پس از نصب و پیکربندی امنیتی در اختیار شما قرار نمی‌دهد؛ بلکه ابتدا تمامی قابلیت‌ها و ویژگی‌ها را بررسی کرده و در صورتی که نقصی مشاهده نشد، سرور را به شما تحویل می‌دهد. کار زاگریو همین‌جا با شما تمام نمی‌شود. حتی اگر در آینده مشکلی برای سرور به وجود بیاید، که به خاطر نقص در مراحل نصب سرور بوده باشد، زاگریو ضمن رفع ایراد پیش آمده، ضرر وارده به شما را جبران خواهد کرد.

مرحله اول
برنامه ریزی نصب

هر محیط خوب با یک برنامه‌ریزی خوب شروع می‌شود.


مرحله دوم
نصب سرورها

نصب و راه‌اندازی سرورها و سرویس‌ها بر اساس برنامه زمانبندی شده.


مرحله سوم
تامین امنیت سرور

پس از راه‌اندازی سرورها، بهینه‌سازی امنیتی در اولویت قرار دارد.


مرحله چهارم
بررسی و انتشار

پس از گذراندن موفقیت آمیز تست‌ها، سرورها آماده بهره‌برداری می‏شوند.

Similar Posts

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *